Contica STAV s.r.o.

Odborná montáž

Home »  Odborná montáž

Odborná montáž

Máte zájem o kompletní dodávku střechy a izolací včetně odborné montáže a komplexní záruky od jedné firmy? Máte zájem o kompletní dodávku střechy a izolací včetně odborné montáže a komplexní záruky od jedné firmy?  Pak jste u nás správně. Jsme hrdí na to, že naši klempíři, tesaři, izolatéři a pokrývači jsou odborníky svého řemesla.

Troufáme si to tvrdit nejen na základě množství odborných školení, které naši zaměstnanci pravidelně absolvují (viz certifikace), ale hlavně na základě odezvy spokojených zákazníků.  To, že kvalita práce je pro nás prioritou, potvrzuje i získání třetího místa v soutěži Tondach – pálená střecha roku 2011.

Rovněž vám můžeme doporučit prověřenou firmu z okruhu našich zákazníků – místních klempířů, pokrývačů a tesařů. V rámci naší specializace na střechy a izolace nabízíme široké spektrum služeb a prací. Můžete se na nás tedy obrátit, ať už chystáte rekonstrukci stávající střechy, nebo máte problém s únikem tepla přes nedostatečně zateplenou střechu, případně řešíte problém se zatékající terasou, potřebujete vyměnit okapy apod…