Contica STAV s.r.o.

O nás

Home »  O nás

Kdo jsme?

Contica STAV s.r.o.

Firmu Contica STAV s.r.o. založili v roce 2008 dva Lukášové – Hajný a Baratka, dlouhodobí kolegové z velkoobchodu střešních krytin. To předurčilo i naši specializaci – jsme střechaři. Od začátku podnikání se věnujeme obchodu se střešními materiály a jejich montáži. V roce 2009 jsme se přestěhovali do větších prostor v areálu Rožnovských travních semen, což umožnilo otevřít a rozvíjet první prodejnu střešních materiálů v Rožnově pod Radhoštěm. Je nám jasné, že ke zboží je potřeba nabídnout také odpovídající služby a na jejich rozvoji neustále pracujeme.

Kdo jsou naši zákazníci?

Našimi zákazníky jsou profesionální klempíři a pokrývači a také individuální stavebníci. Obzvláště tito zákazníci rádi využívají praktické rady našich odborných prodejců, možnost prohlédnout si krytiny na naší vzorkovně a také například možnost zpracování nezávazné cenové nabídky. Populární službou je také možnost dodání materiálu včetně montáže od našich odborných řemeslníků, což jednak ušetří zákazníkovi starosti se sháněním montážníků a také ještě stále přináší úsporu na DPH.

Na jaké práce se specializujeme?

V rámci naší specializace na střechy nabízíme co nejširší spektrum prací služeb. Je jedno jestli řešíte rezavějící okapy nebo nadstavbu bytového domu – partnerem můžeme být my. Nejčastěji provádíme práce v těchto oborech:

  • pokrývačské práce
  • klempířské práce
  • tesařské práce
  • izolatérské práce
  • tepelné izolace
  • vestavby podkroví

Kde působíme?

Naše aktivity soustředíme do „domácích“ regionů – je to Zlínský a Moravskoslezký kraj.

Zde působíme:

Mapa působnosti firmy Contica STAV

Mapa působnosti firmy Contica STAV